Tesco Value

Chybí vám při nákupech tip na kvalitní potraviny, které ale zbytečně nezatíží váš měsíční rozpočet? Pak zkuste produkty z privátní řady Tesco Value. Oblíbená značka je na českém trhu k dostání již třináct let a pokrývá nejen sortiment každodenní potřeby. Najdete v ní zajímavé produkty pro osvěžení vašeho jídelníčku. Od srpna 2014 se navíc  produkty Tesco Value objevují v nových atraktivních obalech. U vybraných výrobků došlo také k vylepšení receptury.

Řada Tesco Value je určena pro zákazníky preferující příznivou cenu zboží, která ale není nižší na úkor kvality. Je tak ideální volbou pro pravidelné rodinné nákupy. Kromě sortimentu každodenní potřeby navíc pokrývá i drogistické výrobky a kosmetiku nebo kancelářské potřeby. Nabídka zahrnuje také položky, jako je ovoce a zelenina či lahůdkový sortiment.

Aktuálně je pod značkou Tesco Value k dostání více než čtyři sta položek. Mezi ty zákaznicky nejoblíbenější patří především mléčné výrobky, těstoviny a vajíčka. Absolutní jedničkou je pak sýr s bílou plísní. Velmi oblíbené jsou také chipsy a nejrůznější krekry.