flickrlinkedin

Tiskové zprávy

Zde najdete všechny novinky

Vánoční otevírací doba obchodů Tesco: Na Štědrý den bude otevřeno do 11 hodin

Vánoční otevírací doba prodejen Tesco vychází vstříc zákazníkům a respektuje platnou legislativu. V případě, že patříte mezi ty, co nakupují dárky na poslední chvíli, tak na Štědrý den máte čas až do 11 hodin. Na Boží hod, Štěpána a na Nový rok máte ale smůlu, všechny prodejny budou zavřené stejně jako v předešlých letech.

Otevírací doba během vánočních svátků

„Během adventní doby i vánočních svátků chceme naší zákazníkům poskytnout maximální prostor pro pořízení všech věcí k vytvoření té pravé vánoční atmosféry. Zároveň chceme vyjít vstříc i naším zaměstnancům, aby mohli tuto dobu trávit se svými rodinami,“ říká Václav Koukolíček, mluvčí společnosti Tesco.  Na první a druhý svátek vánoční budou mít všechny obchody Tesco zavřeno. Výjimku budou tvořit čerpací stanice, které budou otevřeny v úterý 26. 12. od 8:30 do 20:00.

27. 12. budou obchody otevřeny od 7:00. Ve dnech od 28. do 30. prosince budou platit běžné otevírací doby. Na Silvestra budou mít Tesco obchody otevřeno až do 17:00. Tesco přivítají své zákazníky opět 2. ledna, kdy na většině obchodech bude platit běžná otevírací doba, v případě obchodů s nonstop provozem bude otevřeno od  6:00. Informace o otevírací době naleznou zákazníci i na každém obchodě zvlášť a mohou si tak snadno ověřit přesnou otevírací dobu.

 

Služba Tesco Online nákupy vám ušetří čas nejen během vánočních svátků

Provozní hodiny budou upraveny také u služby Tesco Online nákupy. Zákazníci ji mohou využívat nepřetržitě až do 23. prosince. Závozy objednávek nebudou probíhat 24. – 26. prosince a na Nový rok. 27. prosince bude rozvoz od 8:00 do 22:00. Mezi 28. – 30. prosincem budou rozvozy fungovat v běžném čase. Na Silvestra bude služba omezena do 15 hodin. Druhý lednový den bude možné službu využít mezi 8. – 22. hodinou. Běžný provoz služba spouští opět 3. ledna 2018.