flickrlinkedin

Tiskové zprávy

Zde najdete všechny novinky

Službu Tesco Online nákupy v Ostravě mohou nově využívat i zákazníci z Hlučína, Ludgeřovic a Klimkovic

– Přes 40 000 nových zákazníků může na Ostravsku využívat službu Tesco Online nákupy. Služba je tak nyní dostupná více než 320 000 zákazníkům. Doručit potraviny domů si nyní mohou nechat například obyvatelé Hlučína, Ludgeřovic, Klimkovic nebo okrajových částí Ostravy. Společnost Tesco spustila službu v Ostravě a jejím okolí na konci letošního srpna.

Zájem zákazníků na Ostravsku o rozvoz potravin neustále roste. Z toho důvodu se společnost Tesco rozhodla téměř zdvojnásobit oblast, ve které je služba dostupná. „Těší nás zájem našich zákazníků a máme radost, že ji může nabídnout i dalším obyvatelů na Ostravsku,“ říká Věra Szabó, manažerka internetového prodeje společnosti Tesco. Celkově je tak služba dostupná až 4,3 milionům zákazníků v celém Česku.

Z pohodlí domova či přes mobilní aplikaci si můžete vybrat z více než 21 000 produktů za stejné ceny jako v kamenných obchodech. Nákup je dovezen řidičem až k domovním dveřím ve zvolený den a čas. Pro řadu zákazníků je služba Online nákupy ideálním řešením, jak ušetřit čas i námahu s těžkými nákupy. Z hypermarketu Tesco v Ostravě Třebovicích rozváží řidiči nákupy denně od 8:00 do 22:00. Sortiment zboží, který lze objednat přes internet, zahrnuje jak potraviny, nápoje a mražené výrobky, tak drogerii, domácí potřeby nebo krmiva pro zvířata. Zákazník nepřijde ani o speciální nabídky a akční slevy včetně sbírání bodů ve věrnostním programu ClubCard. Za nákup zaplatíte online nebo kartou při převzetí zboží. Zda je služba dostupná i v místě vašeho bydliště, si lze snadno ověřit na stránkách https://itesco.cz/vase-prvni-online-nakupy/, kde jen uvedete své poštovní směrovací číslo.

Zajímavosti o službě Online nákupy na Ostravsku

  • Mezi nejprodávanější položky patří rohlík tukový, čerstvé polotučné mléko, okurka hadovka, banán a brambory.
  • Řidiči doposud urazili s nákupy celkem 8 800 km.
  • Celkem rozvezli nákupy o hmotnosti 64 tun.
  • Nejtěžší nákup vážil 233 kg.
  • Nejlehčí nákup vážil necelých 200 gramů.