flickrlinkedin

Tiskové zprávy

Zde najdete všechny novinky

Povánoční slevy začnou v obchodech Tesco 27. prosince

Již tradiční povánoční slevy spustí obchody Tesco po celé České republice ve středu 27. prosince v 7:00. Vztahovat se budou na stovky produktů, především na sortiment vánočních dekorací (až -75 %), domácích potřeb (až -50 %), elektroniky, oblečení nebo kosmetiky. Z nabídek dosahujících až 75% slevy se zákazníci Tesco mohou těšit až do vyprodání zásob.

„Povánoční slevy jsou u našich zákazníků velmi oblíbené. Důvody jsou výhodnější ceny a větší klid při nakupování. Tyto dny po Vánocích k nakupování dárků lidé využívají především tehdy, kdy dávají někomu vánoční dárek o pár dní později. V případě, že jste pod stromečkem našli dárkovou poukázku nebo peníze, povánoční slevy jsou pak ideálním řešením, kdy si jít vybrat dárek,“ uvádí Aleš Pavlík, manažer spotřebního zboží Tesco pro ČR a SR.

V Tescu můžete kdykoliv vrátit i nevyhovující dárek

Každoročně zákazníci využívají možnosti vrácení či výměny nevhodně zvolených dárků. Reklamace probíhají standardně, tedy jako kdykoli jindy. Standardní doba reklamace je daná zákonem a činí 2 roky. „Některé obchody si samy určují, že dárek musíte vrátit do dvou týdnů či do měsíce od koupě, v Tescu to tak ale není. Dárek můžete vrátit zcela kdykoli.  Jedinou podmínkou je, že dárek nesmí být použit a musíte a doložit účtenku“, upřesňuje Václav Koukolíček, manažer externí komunikace pro Tesco ČR. Zboží tedy musí zůstat nenošené, nepoškozené a v původním obalu. Pokud má zboží visačku, tak ji nepřestřihávejte. Spolu s nákupním dokladem nezapomeňte uschovat i záruční list. Tyto podmínky jsou platné jak pro vrácení, tak pro reklamaci zboží. Při jejich dodržení mohou zákazníci zboží vrátit či vyměnit v kterémkoli obchodě Tesco po celé České republice. Výjimku tvoří úhrada nákupu Tesco poukázkou, dárkovými nebo sociálními poukázkami stravovacích společností.  V těchto případech nelze záruku vrácení peněz uplatnit.

Služba Tesco Online nákupy vám ušetří čas nejen během vánočních svátků

Zákazníci mohou službu Tesco Online nákupy využívat nepřetržitě až do 23. prosince. Závozy objednávek nebudou probíhat 24. – 26. prosince a na Nový rok. 27. prosince bude rozvoz od 8:00 do 22:00. Mezi 28. – 30. prosincem budou rozvozy fungovat v běžném čase. Na Silvestra bude služba omezena do 15 hodin. Druhý lednový den bude možné službu využít mezi 8. – 22. hodinou. Běžný provoz služba spouští opět 3. ledna 2018.

Otevírací doba během vánočních svátků

„Během adventní doby i vánočních svátků chceme naší zákazníkům poskytnout maximální prostor pro pořízení všech věcí k vytvoření té pravé vánoční atmosféry. Zároveň chceme vyjít vstříc i naším zaměstnancům, aby mohli tuto dobu trávit se svými rodinami,“ říká Václav Koukolíček, mluvčí společnosti Tesco.  Na první a druhý svátek vánoční budou mít všechny obchody Tesco zavřeno. Výjimku budou tvořit čerpací stanice, které budou otevřeny v úterý 26. 12. od 8:30 do 20:00.