flickrlinkedin

V obchodech Tesco naleznete až 2500 produktů školních potřeb, s výběrem poradí speciálně vyškolený asistent

 

- Jeden z nejširších sortimentů už tradičně nabízí hypermarkety Tesco, kde veškeré školní potřeby najedete pohodlně pod jednou střechou.

 

Praha, 24. srpna 2017 – Letní prázdniny se chýlí ke konci, což předznamenává tradiční shon po školních potřebách. Celá šíře školního sortimentu od aktovek, penálů až po potřeby pro sport a volný čas školáka je k dostání v hypermarketech Tesco na jednom místě – v prostoru pro sezónní produkty, a to až do poloviny září. Díky speciálně proškolenému zaměstnanci ušetří rodiče čas i nervy, stačí si nechat poradit s výběrem či s dohledáním produktů.

 

Nejširší sortiment  školních potřeb je právě v Tescu

 

V obchodech Tesco naleznete až 2500 položek za skvělé ceny: „Naší snahou je poskytnout kompletní výbavu pro školáka tak, aby rodiče našli  skutečně vše, co jejich dítě do školy potřebuje, a to přehledně na jednom místě. Nabízíme klasicky veškeré základní vybavení jako jsou sešity a psací i výtvarné potřeby, dále aktovky, batohy, penály, sáčky na cvičky, svačinové boxy, ale i potřeby pro volný čas a sport dítěte.” vyjmenová hned v úvodu Jakub Sloup, nákupčí školního sortiemtnu ve společnosti Tesco. Přes 400 produktů je přímo pod privátní značkou Tesca včetně 40 položek Go Create. „Jedná se o kvalitní a zároveň cenově dostupné produkty, což rodiče před začátkem školního roku vítají,” doplňuje Jakub Sloup. V sortimentu Tesco naleznete například pomůcky s motivy oblíbených postav z animovaných filmů.

 

Výběr školních potřeb pohodlně a rychle

S výběrem zboží vám navíc ve velkých hypermarketech Tesco pomohou speciálně vyškolení zaměstnanci, a to až do začátku září. Tyto asistenty sortimentu Back to school poznáte snadno podle speciálních žlutých triček.  Proto neváhejte a pro školní potřeby vyrazte do obchodů Tesco. Pokud se ale chcete vyhnout předškolnímu shonu úplně,  můžete si  zhruba 150 produktů školních potřeb už druhým rokem objednat prostřednictvím služby Tesco Potraviny on-line na https://nakup.itesco.cz/ a nechat si je pomocí dovážkové služby Tesco pohodlně doručit až ke dveřím. Služba Tesco Potraviny on-line je dostupná už čtyřem milionům Čechů v celkem sedmi krajích (Praha, Středočeský, Jihomoravský, Královéhradecký, Pardubický, Liberecký a Plzeňský kraj) a dvanácti městech.