flickrlinkedin

Vánoční otevírací doba obchodů Tesco: na Štědrý den bude otevřeno do 13:00

Společnost Tesco vychází každoročně vstříc svým zákazníkům a v předvánočním období upravuje otevírací dobu obchodů, aby měli všichni zákazníci dostatek času na své nákupy. Platí to i v případě letošních Vánoc. Od 17. až do 23. prosince bude proto provozní doba vybraných obchodů prodloužena. Na Štědrý den obdobně jako v loňském roce se o hodinu zkrátí a obchody budou zavřeny již v jednu hodinu odpoledne. Na Boží hod zůstanou obchody zavřeny po celý den, stejně jako 1. ledna.

 

 

Vánoční, silvestrovská a novoroční otevírací doba

Otevírací hodiny budou v obchodech Tesco upraveny i v době vánočních svátků. Na první svátek vánoční budou mít všechny obchody kromě čerpacích stanic zavřeno. Na druhý svátek vánoční, svátek sv. Štěpána, bude otevřeno od 8 hodin. Ve dnech od 27. do 30. prosince budou platit běžné otevírací doby. Pro silvestrovské nákupy si zákazníci do obchodů Tesco budou moci zajít až do 17. hodiny. Na Nový rok se otevřou od 12 hodin pouze čerpací stanice, prodejna potravin v obchodním domě My na Národní třídě v Praze pak bude mít otevřeno od 12:00 do 20:00. Všechny ostatní obchody Tesco přivítají své zákazníky opět 2. ledna ráno, kdy již bude platit běžná otevírací doba. Informace o otevírací době naleznou zákazníci na každém obchodě zvlášť.

 

Jsme rádi, že stejně jako v loňském roce vyhověla společnost našemu návrhu na kratší otvírací dobu na Štědrý den. Pro naše zaměstnance je velmi důležité mít dostatečný prostor pro přípravu štědrého dne se svými nejbližšími. Vážíme si toho, že pro společnost Tesco nejsou důležití jen zákazníci, ale i její zaměstnanci,“ říká Milan Matušík za odborové organizace při Tesco Stores ČR a.s.

 

Nákupy až do domu se službou Potraviny on-line

Provozní hodiny během vánočních svátků budou upraveny také u služby Potraviny on-line. Nepřetržitě ji mohou zákazníci využívat až do 23. prosince, závozy objednávek nebudou probíhat pouze v období prvních dvou Vánočních svátků. V pátek 26. 12. bude možné objednat nákup na čas 12:00 - 22:00. Mezi 27. – 30. prosincem budou rozvozy fungovat v běžném čase. Na Silvestra bude služba omezena do 16 hodin. Druhý lednový den bude možné službu využít mezi 12. – 22. hodinou. Běžný provoz pak služba spouští opět 3. ledna 2016.