flickrlinkedin

Tesco vysadí na Karvinsku nové stromy – o jejich počtu rozhodnou sami zákazníci

17.dubna 2014 - V okrese Karviná distribuuje společnost Tesco tištěné letáky s aktuální nabídkou a informacemi na týdenní bázi. Cílem právě spuštěného projektu s mottem"Pro zelenější Karvinou" je snížit objem tiskovin minimálně o deset procent a přispět tak k ochraně životního prostředí. Svým zákazníkům proto společnost Tesco nabídne možnost odběru letáku v elektronické podobě. Odměnou je výsadba nové zeleně v okrese Karviná - za každých sto ušetřených letáků bude na Karvinsku zasazen jeden nový strom.

Tesco jako zodpovědný soused

Při příležitosti konání mezinárodního Dne Země (22. duben), spouští společnost Tesco zcela nový a v Čechách zatím ojedinělý projekt, kterým aktivně přispívá k ochraně životního prostředí. V den, kdy si celý svět připomíná důležitost ochrany životního prostředí, recyklace, šetření energií a nutnost hledání obnovitelných zdrojů, vyzývá Tesco v Karviné své zákazníky: Pomozte nám snížit objem tištěných letáků. „Naši zákazníci věnují letákům s akční nabídkou a slevami velkou pozornost.Jakožto moderní prodejce chceme lidem nabídnout snadnější cestu získání informaci o našem zboží,“ uvádí Jiří Mareček, manažer firemních vztahů společnosti Tesco a dodává: „V dnešní době hraje elektronická komunikace významnou roli, lidé jsou zvyklí používat chytré telefony či tablety, a proto věříme, že ocení nový způsob doručení informací o naší nabídce, kterou tak mohou mít neustále po ruce. Právě spuštěný projekt nejen usnadní tok informací k zákazníkovi, ale jsme také rádi, že společně s našimi zákazníky pomůžeme obohatit místní zelené plochy o nové stromy.“

Kde se k odběru online letáků přihlásit?

Do projektu se může zapojit každý, stačí se přihlásit k odběru letáku buď přímo v obchodě nebo prostřednictvím elektronického formuláře na stránkách obchodu Tesco Karviná. Registrace v prodejně probíhá každou středu, pátek a sobotu od 22. dubna do 28. června u info pultu. Prvních pět set zájemců dostane jako odměnu od společnosti Tesco EKO tašku.