flickrlinkedin

Tesco spouští elektronický účet Moje Clubcard

- Zákazníci obchodů Tesco mají od 1. června možnost vytvořit si elektronický účet Moje Clubcard a propojit tak věrnostní kartu prodejen Tesco se svým počítačem či chytrým telefonem. Slevové kupony a poukázky tak budou mít k dispozici kdykoliv a kdekoliv. –

Praha, 1. června 2015 – Od prvního června mají všichni držitelé karty Clubcard možnost využívat věrnostní program obchodů Tesco online. Své slevové kupony a peněžní poukázky tak mohou mít k dispozici na jakémkoliv místě, stačí jim k tomu jen internetové připojení, které obchody Tesco poskytují prostřednictvím WiFi sítě pro zákazníky zdarma. Členové Clubcard mohou díky elektronickému účtu poukázky a kupony tisknout. Díky mobilní aplikaci Tesco Clubcard je možné číslo karty Clubcard nahrát přímo do chytrého telefonu, takže ji zákazníci budou mít stále k dispozici a plně nahradí skenovaní plastové kartičky na pokladně. Kromě toho mohou mít díky mobilní aplikaci kupony a poukázky ve svém chytrém zařízení připravené k uplatnění i bez vytisknutí. Využívání výhod Clubcard je tak pro zákazníky znovu jednodušší a rychlejší. Nová služba bude po registraci dostupná všem stávajícím i novým držitelům karty Clubcard.

Mobilní aplikace Tesco Clubcard přináší všem zákazníkům Tesco snadnější, přehlednější a hlavně pohodlnější využívání tohoto věrnostního programu. „Díky mobilní aplikaci je možné všechna data z konkrétní Clubcard nahrát do chytrého telefonu. Zákazník tak při placení jen naskenuje čárový kód z telefonu přímo u pokladny. To stejné platí pro slevové kupony a peněžní poukázky. Není již třeba je s sebou nosit do obchodu, stačí je načíst z displeje telefonu. Odpadá tak starost s případným poničením poukázky nebo jejím ztracením. Systém je velmi jednoduchý, rychlý a praktický a zákazník tak má všechny výhody Clubcard pohodlně na jenom místě,“ uvádí Petr Szabo, marketingový manažer věrnostního programu Clubcard.

Jak se zaregistrovat?

Registrovat a pak se opětovně přihlašovat k Účtu Moje Clubcard mohou zákazníci jednoduše na webu www.clubcard.cz ve složce Účet Moje Clubcard. Uživatelé chytrých zařízení se systémem iOS i Android si mohou stáhnout mobilní aplikaci Tesco Clubcard.

Účet Moje Clubcard v bodech

  • Služba je dostupná od 1.6 2015 a bude po přihlášení k dispozici jak stávajícím, tak novým držitelům věrnostní karty Tesco Clubcard.
  • Elektronickou Clubcard je možné využívat na všech prodejnách Tesco po celé ČR.
  • Díky službě má zákazník kdykoliv přístup do svého konta Clubcard, k přehledu svých bodů a získaných slevových kuponů a peněžních poukázek.
  • Kupony a poukázky je možné si vytisknout. V případě mobilní aplikace stačí pouze u pokladny naskenovat data nahraná z chytrého zařízení.
  • Více o službě elektronické Clubcard a registrace na www.clubcard.cz.