flickrlinkedin

Tesco pokračuje v rozšiřování dostupnosti služby Potraviny on-line. Nově ji mohou využívat obyvatelé Benešovska

- Mapa míst, do kterých řidiči modrobílých dodávek společnosti Tesco denně rozváží zboží objednané přes Potraviny on-line, se rozšířila o další oblast. Aktuálně je služba dostupná v sedmi krajích po celé České republice. -

Praha, 16. března 2015 – Služba Potraviny on-line, kterou může využívat již více než čtyři miliony Čechů, je od poloviny března dostupná také pro obyvatele Benešovska u Prahy. Počet zákazníků, kteří mohou jednoduše nakupovat čerstvé i trvanlivé potraviny a drogistické zboží z pohodlí domova, se tak rozrůstá o dalších šestnáct tisíc.

Spolehlivá přeprava zboží k zákazníkovi

Zákazníci na službě Potraviny on-line oceňují především její variabilitu. Zboží lze objednávat dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu. „Objednané zboží vybíráme přímo v našich vybraných obchodech. Abychom všem zákazníkům zaručili vysoký standard, na který jsou zvyklí, zboží vozíme v dodávkách se speciálními chladícími a mrazicími boxy, jež uchovají potraviny v požadované teplotě po celou dobu přepravy,“ uvádí Petr Koubek, manažer společnosti Tesco zodpovědný za službu Potraviny on-line a dodává: „Díky službě Potraviny on-line usnadňujeme život tisícům lidí po celé republice. Jelikož zájem i dále roste, chceme její dostupnost dále rozšiřovat, a umožnit tak pohodlné nákupy potravin přes internet i dalším zákazníkům.“ Na Benešovsko budou dodávky Tesco vozit zboží z pražského obchodu na Skalce. „Očekáváme, že počet objednávek se bude v prvních týdnech pohybovat v řádu desítek denně,“ doplňuje Petr Koubek.

Ještě snadnější nákup díky mobilní aplikaci

Sortiment zboží, který lze objednat přes internet, zahrnuje více než dvacet tisíc položek ze sortimentu čerstvých i trvanlivých potravin, drogistického zboží nebo potřeb pro domácí zvířata.  Ceny pro zboží objednané přes službu Potraviny on-line jsou totožné s cenami v obchodech, a to včetně akčních nabídek. Internetové nákupy navíc zákazníkům přináší dvojnásobek bodů do věrnostního programu Clubcard. Zboží lze objednávat buď prostřednictvím webového rozhraní, ale také pomocí mobilní aplikace, která je aktuálně dostupná pro operační systémy iPhone, Android a Windows. Mobilní aplikace Tesco Potraviny on-line umožňuje uživatelům objednávat, obměňovat a doplňovat položky v jejich virtuálním košíku, ale také díky její vylepšené verzi přímo skenovat čárové kódy oblíbených produktů, které již mají doma. Po naskenování je zboží automaticky přidáno do internetového nákupního seznamu.

Služba Potraviny on-line byla rozšířena konkrétně to těchto oblastí: Baba, Babčice, Bedrč, Benešov, Boušice, Bořeňovice, Budkov, Buková Lhota, Býkovice, Chlístov, Chrášťany, Chvojen, Dlouhé Pole, Dolní Podhájí, Čeňovice, Červený Dvůr, Hliňáky, Horní Podhájí, Humenec, Hůrka, Jarkovice, Jezero, Jírovice, Kácova Lhota, Kochánov, Konopiště, Kozmice, Kožlí, Mariánovice, Mezihoří, Myslíč, Okrouhlice, Pecínov, Petroupec, Petroupim, Phov, Pomněnice, Racek, Radíkovice, Rousínov, Sembratec, Skalice, Soběhrdy, Struhařov, Střížkov, Svatý Jan, Takonín, Tvoršovice,  Úročnice, Václavice, Vatěkov, Vidlákova Lhota, Věřice, Vlkov, Zálesí, Zbožnice, Žabovřesky, Žíňánky, Žíňany.

Ke službě Potraviny on-line je aktuálně registrovaných přes dvě stě tisíc zákazníků. Více informací naleznete na www.itesco.cz/potravinyonline a také na www.tescocr.cz/cs.