flickrlinkedin

Tesco otevírá virtuální školu

- Učitelka Tlučková na webu dikyucitelum.itesco.cz krotí rozjívené školáky a hrozí písemkou. –

Praha, 18. srpna 2015 – Unikátní kampaň spouští ještě před začátkem školního roku společnost Tesco. Microsite „Díky učitelům“ vás zavede do školy, kde si v roli rázné učitelky Zuzany Tlučkové budete moci vyzkoušet její povolání na vlastní kůži.  Na celých 5 týdnů se tak otevře všem uživatelům možnost vrátit se zpět do školních tříd, být jedním ze členů učitelského sboru a zažít, co obnáší utišení skupiny neposedných a drzých školáků.

Být učitelem, to je velká řehole. Držet pevně opratě nad celou třídou a nepovolit až do začátku dalších prázdnin, to chce pořádnou dávku odhodlání a pevných nervů. Právě s blížícím se začátkem školního roku přichází Tesco se zábavným projektem, který umožňuje návštěvníkům nově vytvořené microsite dikyucitelum.itesco.cz si tuto profesi vyzkoušet na vlastní kůži. Od pondělí 17. srpna až do úterý 22. září si každý přihlášený uživatel bude moci zahrát na ráznou učitelku Zuzanu Tlučkovou, která s odhodláním jí vlastním řeší peripetie se svými žáky, zřizuje řád v neukázněné třídě a lomí ruce nad napsanými písemkami.

Zábavy a legrace si uživatelé v roli učitelky Tlučkové zažijí nespočet, a navíc budou hrát każdy týden nejen o základní vybavení do školy, ale také atraktivní elektroniku jako například tablet, vědeckou kalkulačku, tiskárnu nebo vysokokapacitní USB flashdisk.

„V rámci strategie jednotné Evropy, která využívá zkušeností napříč středoevropskými zeměmi, kde Tesco působí, jsme se inspirovali úspěšným slovenským projektem „Diktát“. Letos jsme proto společně s našimi slovenskými kolegy a ve spolupráci s agenturou Made by Vaculik vytvořili kampaň „Díky učitelům“, která ukazuje slasti i strasti tohoto povolání. Věříme, že náročnou a často podceňovanou roli kantora si ve virtuálním světě užijí všichni,“ říká Iva Křížová, manažerka digitálního týmu Tesco v České republice.

Více o aplikaci a přihlášení do soutěže naleznete na dikyucitelum.itesco.cz.