flickrlinkedin

Tesco nabídne příležitost pro stovky brigádníků po celé ČR

 - Brigádní pracovníci mohou nejčastěji pracovat na pokladnách, za pulty lahůdek nebo doplňovat zboží. O konkrétní nabídce se mohou zájemci informovat přímo v jednotlivých obchodech Tesco. -

Praha, 11. června 2015 – Tesco jako jeden z největších soukromých zaměstnavatelů v Česku plánuje pro období letních dovolených a prázdnin přijmout na několik stovek brigádních pracovníků pro většinu supermarketů a hypermarketů po celé republice. Společnost nabízí možnost brigád v průběhu celého roku. V době nadcházejících letních měsíců, podobně jako v době Velikonoc nebo Vánoc, však zpravidla přijímá brigádníků více. Konkrétní počet se vždy řídí danými provozními potřebami konkrétního obchodu. Brigádníci pak nejčastěji pracují jako doplňovači zboží, pokladní nebo obsluha za pulty lahůdek na základě dohody o pracovní činnosti nebo dohody o provedení práce.

Nejdůležitější je chuť pracovat

Letní měsíce přináší pro spoustu velkých maloobchodníků otázku, jak vyřešit četné dovolené zaměstnanců. „Brigádníci jsou pro nás v tomto období velice důležití. Během letních měsíců chceme samozřejmě vyjít vstříc potřebám našich kolegů tak, aby si mohli užít zasloužené volno se svými nejbližšími. Na druhé straně ale musíme stále myslet na zákazníky a nabízet jim vysokou úroveň nakupování, na kterou jsou zvyklí kdykoli během roku,“ říká Zuzana Novotná, personální manažerka ve společnosti Tesco.

Brigádní pracovníci v obchodech Tesco nejčastěji vykonávají práci jako doplňovači zboží, pokladní nebo obsluhující za pulty lahůdek. „Naším požadavkem při výběru vhodného kandidáta je především ochota pracovat, a to i při odpoledních a nočních směnách, ale také o víkendu a svátcích,“ upřesňuje další podmínky pro případné zájemce Zuzana Novotná a dodává: „Práce v našich obchodech znamená každodenní kontakt se zákazníky, kterým se snažíme přinášet ten nejlepší zážitek z nakupování. Brigáda v prodejnách Tesco tak nabízí skvělou příležitost podílet na neustálém zlepšování našich služeb.“ Tesco plánuje přijmout brigádníky do většiny svých supermarketů a hypermarketů. O konkrétních nabídkách se mohou zájemci dozvědět přímo na jednotlivých prodejnách Tesco, webových stránkách www.tescocr.cz v sekci Kariéra nebo z inzerátů v tisku. „Brigádníkům pak doporučujeme hlásit se co nejdříve, a to vždy na konkrétní provozovně,“ uzavírá Zuzana Novotná.

Tesco příští rok oslaví 20 let svého podnikání v Česku

Tesco patří v tuzemsku mezi největší soukromé zaměstnavatele, dlouhodobě zaměstnává téměř 14 tisíc lidí.  Příští rok oslaví společnost, která u nás provozuje na 200 obchodů, 17 čerpacích stanic, 6 obchodních domů, 7 nákupních center a více než 100 prodejen v rámci franšízové sítě Žabka, 20 let svého podnikání v České republice. V roce 2012 Tesco jako první na českém trhu představilo internetový obchod s potravinami. V současné době je služba Potraviny on-line dostupná více než čtyřem milionům zákazníků v celkem sedmi krajích.