flickrlinkedin

Tesco Mobile spouští rychlý mobilní internet LTE

Zákazníci virtuálního operátora Tesco Mobile mohou od 10. května využívat vysokorychlostní internet LTE. Díky tomu budou moci stahovat výrazně vyšší objemy dat za daleko kratší dobu, rychlost stahování se může zvýšit až dvacetinásobně. Rychlý mobilní internet LTE se vztahuje na všechny datové tarify v nabídce Tesco Mobile.

Tesco Mobile nabídne všem svým zákazníkům přístup k rychlému mobilnímu internetu LTE. Stahování hudby nebo filmů bude zase o něco jednodušší.  A co by měli zákazníci Tesco Mobile udělat pro to, aby mohli rychlý mobilní internet využívat? „Důležité je zkontrolovat, zda mají telefon a sim kartu podporující tuto technologii. Dostupné LTE telefony nabízíme na našem e-shopu na www.tescomobile.cz.  Na těchto stránkách zákazníci najdou i postup pro případnou výměnu sim karty,“ vysvětluje Lada Franková, manažerka Tesco Mobile. Díky LTE vzroste rychlost až 20násobně. Navíc rychlý mobilní internet budou moci využívat i zákazníci pohybující se mimo velká města, stahování většího objemu dat tak nebylo nikdy snazší.

Rychlý mobilní internet LTE není jedinou novinkou, kterou si Tesco Mobile připravilo pro své zákazníky. Čekají na ně i nové výhodnější balíčky a celá řada dalších výhod.

A to vše navíc bez smluv a bez faktur, své náklady za telefon tak máte plně pod kontrolou.

 

 

Tesco Mobile

Virtuální operátor, který navazuje na několikaleté zahraniční zkušenosti z Velké Británie, Irska, Slovenska a dalších zemí. Od května 2013 poskytuje služby plnohodnotného mobilního operátora i v České republice. Dnes se může pyšnit již více jak 150 000 spokojenými zákazníky. Své služby provozuje prostřednictvím sítě O2, díky které nabízí svým zákazníkům 99,6% pokrytí a prvotřídní kvalitu. Portfolio služeb, které neustále rozvíjí, je postavené na bázi předplacených karet. Prostřednictvím distribuční sítě obchodů Tesco a dalších partnerů nabízí více než 8000 míst k dobití. Více informací naleznete na: http://www.tescomobile.cz/