flickrlinkedin

Tesco Mobile odměňuje věrné zákazníky

Zákazníci virtuálního operátora Tesco Mobile se mohou těšit na štědré odměny. A i v tomto případě platí, čím déle, tím lépe. Pokud tedy zákazník využívá službu déle než jeden rok, tak při každém novém dobití kreditu od 300 korun může získat 5 % částky navíc. V případě, že je u Tesco Mobile více než 2 roky, čeká na něj 10% navíc., Stačí si dobít kredit na obchodě Tesco, Žabka nebo online a o nic dalšího se už nemusí starat.

Není třeba dělat nic navíc, a přesto vás odmění. Zní to fráze z pohádky, ale pro zákazníky Tesco Mobile je to realita. Od  září získávají za každé dobiti kreditu od 300 korun až 10 procent z této částky navíc. Zákazníci nemusí nic řešit ani vyplňovat, kredit se jim automaticky přičte. „Chceme touto cestou odměnit naše věrné zákazníky, kteří využívají naše služby více než jeden rok. Věříme, že právě tento způsob odměny nejvíce ocení,“ říká Lada Franková, manažerka Tesco Mobile.

V případě, že zákazníkům klesne výše kreditu pod 50 korun, jsou prostřednictvím SMS upozorněni na nízký stav kreditu a možnost využití jeho dobití na obchodech Tesco, Žabka nebo online. V případě, že využijí jednu z těchto třech možností, čeká je zmíněná odměna.

Navíc stále platí další výhody za dobití kreditu od 300 korun

  •        Zvýhodněné ceny za volání a SMS (do Tesco Mobile voláte zdarma, do ostatních sítích za 1.50 Kč/min a 1 Kč/SMS)
  •        Peníze zpět – 50 Kč v obchodech Tesco, 30 Kč v obchodech Žabka
  •        Zvýhodněný Internet za dobití – 149 Kč/500 MB

 

 

 

Tesco Mobile

Virtuální operátor, který navazuje na několikaleté zahraniční zkušenosti z Velké Británie, Irska, Slovenska a dalších zemí. Od května 2013 poskytuje služby plnohodnotného mobilního operátora i v České republice. Dnes se může pyšnit již více jak 150 000 spokojenými zákazníky. Své služby provozuje prostřednictvím sítě O2, díky které nabízí svým zákazníkům 99,6% pokrytí a prvotřídní kvalitu. Portfolio služeb, které neustále rozvíjí, je postavené na bázi předplacených karet. Prostřednictvím distribuční sítě obchodů Tesco a dalších partnerů nabízí více než 8000 míst k dobití. Více informací naleznete na: http://www.tescomobile.cz/