flickrlinkedin

Tesco magazín nově v České republice!

- Oblíbený Tesco magazín bude od prosince vycházet i v Česku! Krátce před svátky se objeví v prodeji v obchodech Tesco. –

 

Tesco magazín je lifestylový čtvrtletník určený pro celou rodinu. V České republice doposud nevycházel, to se nyní změní. První číslo vyjde právě v nadcházejícím předvánočním období a přinese spoustu inspirace i cenných rad např. ohledně vánočních nákupů nebo receptů.

Obsahově v sobě magazín spojuje  lifestylové témata, ale i různé rady a tipy, nechybí ani část, která se věnuje zábavě. Díky bohaté tematické nabídce dokonale reaguje na potřeby čtenářů a bude jistě cenným zdrojem inspirace pro každý den. Nápad distribuovat jej i do Česka vznikl v sousedním Polsku, kde se těší velké oblibě. „Věříme, že i v Česku si najde řadu čtenářů a bude stejně populární jako v Polsku,“ říká Monika Kraus, šéfredaktorka polské verze Tesco magazínu a iniciátorka rozšíření projektu do střední Evropy.

Ke spolupráci na všech vydáních byli přizváni odborníci z různých oblastí. Nechybí články věnované oblíbeným a populárním tématům jako je móda, zdraví nebo cestování. Kromě toho čeká na čtenáře v každém čísle inspirativní rozhovor s hvězdou ze světa umění či sportu, sváteční fejetony, kulinární zajímavosti či speciální dárkové přílohy a atraktivní slevové kupony na nákupy v obchodech Tesco.

Tesco magazín vznikl s myšlenkou dát zákazníkům něco navíc, pomoci jim při výběru nákupu a také jim zpříjemnit volné chvíle inspirativními příběhy či tipem na zajímavou kulturní událost. Pro zákazníky, kteří jsou držiteli karty Clubcard je navíc tento magazín dostupný již za 1 korunu. Krátce před letošními svátky se objeví v prodeji v obchodech Tesco také na Slovensku a v Maďarsku.

A na co se mohou čtenáři těšit v prvním čísle? Například na tipy na dárky pro celou rodinu, rozhovor s Lukášem Latiňákem a Lucií Bílou, rady jak se na Vánoce svátečně nalíčit, nebude chybět ani rubrika cestování, nebo horoskop na rok 2016…ale více již brzy v novém svátečním čísle Tesco magazínu!