flickrlinkedin

Stolní příbory a porcelán Villeroy & Boch čekají na věrné zákazníky obchodů Tesco

- Společnost Tesco přináší svým zákazníkům v novém krátkodobém věrnostním programu až 78% slevu na výběrové výrobky Bellevue skupiny Villeroy & Boch.  -

Praha, 6. října 2015 – Elegantním stolním porcelánem s extra tvrdou glazurou a příbory z ušlechtilé oceli značky Bellevue vyráběné skupinou Villeroy & Boch si budou moci zákazníci Tesco doplnit již brzy svou kuchyňskou výbavu. Sada nádobí a příborů bude k dostání exkluzivně v obchodech Tesco od začátku října do poloviny ledna 2016.

Exkluzivní slevu až 78 % na stolní porcelán a příbory Bellevue skupiny Villeroy & Boch mohou zákazníci prodejen Tesco získat v období od 7. října 2015 až 5. ledna 2016. Uplatnění slevy je velmi jednoduché. Za každých 200 korun nákupu získá každý zákazník Tesco jeden věrnostní bod. Porcelán a příbory s výraznou slevou si pak bude moci pořídit buď za 10 nasbíraných bodů, nakupující s kartou Clubcard pak dokonce jen za 7 věrnostních bodů.

Každé jídlo se stane požitkem

Sada nádobí a příborů Bellevue Villeroy & Boch přináší do českých domácností také jiný rozměr v servírování pokrmů. Při podávání pokrmů vypadají jídla na čistě bílém porcelánu s extra tvrdou glazurou velmi elegantně. Talíře jsou rovněž vhodné pro zapékání v troubě do 250 ºC nebo ohřev v mikrovlnné troubě. Příbory jsou naopak vyrobené z nerezavějící ušlechtilé oceli 18/10 a tak, aby padly každému přesně do ruky. Stolní porcelán i příbory lze zároveň pohodlně umývat v myčce.

„S pomalu se blížícím koncem roku jsme chtěli našim zákazníkům přinést něco speciálního, kvalitního a elegantního,“ říká Aleš Pavlík, manažer společnosti Tesco, který má na starosti krátkodobé věrnostní programy, a dodává: „Právě výběrové příbory a porcelán od společnosti Villeroy & Boch pro nás byly tou nejpříhodnější a jasnou volbou.“ Nadčasová řada Bellevue zahrnuje produkty, které se hodí pro každodenní používání, svou roli ale perfektně zastanou i při zvláštních příležitostech. „Věříme, že nový věrnostní program naše zákazníky potěší a vychutnají si například letošní štědrovečerní večeři právě z talířů nabízených nyní exkluzivně v obchodech Tesco,“ uzavírá Aleš Pavlík.

 

Porcelán Bellevue Villeroy & Boch v nabídce Tesco

Dezertní talíř - sada 2 ks, průměr 20 cm

Hluboký talíř - sada 2 ks, průměr 24 cm

Mělký talíř - sada 2 ks, průměr 27 cm

Šálky na kávu - 4dílná sada obsahující 2 šálky a 2 podšálky

Hrnek na kávu - sada 2 ks

Miska na musli - sada 2 ks, průměr 14 cm

Oválný servírovací podnos - průměr 36 cm

Mísa - průměr 28 cm

 

Příbory Bellevue Villeroy & Boch

Příbor - 4dílná, ušlechtilá ocel 18/10 – nerez

Salátový příbor - 2dílný, ušlechtilá ocel 18/10 – nerez

Lžičky na latte macchiato - sada 4 ks, ušlechtilá ocel 18/10 – nerez