flickrlinkedin

Služba Potraviny on-line je nově dostupná na Břeclavsku a Hodonínsku

- Společnost Tesco dále rozšiřuje regiony, ve kterých mohou zákazníci pohodlně nakupovat potraviny a další zboží přes internet. Služba je dostupná již více než čtyřem milionům Čechů. -

11. listopadu 2014 – Objednávat čerstvé i trvanlivé potraviny, ovoce a zeleninu a další potravinové a drogistické zboží přes internet mohou od druhého listopadového týdne obyvatelé další oblasti České republiky. Společnost Tesco v letošním roce rozšířila pokrytí službou Potraviny on-line o Liberec a Plzeň, nově přibyla také Břeclav a Hodonín. Tři nové Tesco dodávky budou rozvážet objednávky zákazníkům od úterý 11. listopadu 2014, nakupování přes internet zde bude dostupné pro více než 130 tisíc obyvatel. Aktuálně je tak služba dostupná již téměř čtyřem milionům Čechů v celkem sedmi krajích.

„V letošním roce rozšiřujeme naši službu objednávek potravin přes internet již do třetí oblasti. Velmi úspěšně jsme začali fungovat na Liberecku a Plzeňsku, kde každý týden obsloužíme stovky zákazníků. Věříme, že i lidé z Břeclavska a Hodonínska si naši službu oblíbí a budou jí rádi využívat,“ uvádí Peter Koubek, manažer společnosti Tesco zodpovědný za službu Potraviny on-line a dodává: „Jsme potěšeni, že se nám ozývají lidé z celé České republiky s žádostí, abychom službu Potraviny on-line spustili právě u nich. Věřím, že v budoucnu službu rozšíříme i do dalších regionů.“

Sortiment zboží, který lze objednat přes internet, je téměř stejný jako v kamenných obchodech a zákazník nepřijde ani o speciální nabídky a akční slevy včetně sbírání bodů ve věrnostním programu ClubCard. Více informací a aktuální přehled nabídky zboží je k nalezení na webových stránkách, kde si mohou zákazníci zároveň ověřit, zda je služba dostupná i v jejich lokalitě. Mobilní aplikace, která umožňuje objednávat, obměňovat a doplňovat položky, je dostupná ve verzích pro iPhone, Android a Windows.  

Služba Potraviny on-line byla rozšířena konkrétně to těchto oblastí: Břeclav 3, 4, 6, Hodonín 1, Moravský Žižkov, Valtice, Lanžhot, Kostice, Tvrdonice, Týnec, Moravská Nová ves, Hrušky, Rohatec, Ratíškovice, Dubňany, Mutěnice, Starý Poddvorov, Dolní Bojanovice, Lužice u Hodonína, Mikulčice a Prušánky.