flickrlinkedin

Sledujte seriál House of Cards nově ve videotéce Clubcard Kino

- Tesco nabízí od 1. května svým zákazníkům prostřednictvím služby Clubcard Kino seriálový hit House of Cards. V nabídce jsou i filmové novinky Batman vs. Robin, Hobbit: Bitva pěti armád nebo November Man. -

Praha, 12. května 2015 – Kultovní americký seriál House of Cards je nově ke zhlédnutí ve videotéce Clubcard Kino. Každý týden vždy přibude nový díl z první série, na který se mohou zákazníci Tesco podívat. Seriál je zároveň součástí předplaceného balíčku Banaxi GO. Mezi další filmové novinky patří závěrečná část filmové trilogie Hobbit: Bitva pěti armád, dále pak animovaný Batman vs. Robin nebo thriller November Man. V předplaceném balíčku Banaxi GO je nově také první série seriálu Falco – příběh poldy.

Filmové novinky, nestárnoucí české komedie nebo hudební koncerty mohou sledovat diváci služby Clubcard kino jednoduše z pohodlí domova. Videotéka společnosti Tesco je dalším benefitem pro všechny uživatele věrnostní karty Clubcard a nabízí více než tisícovku filmů z české i světové kinematografie. „Naší filmovou a seriálovou nabídku neustále doplňujeme a snažíme se vycházet vstříc všem naším zákazníkům. Jsme rádi, že jim nejnověji můžeme nabídnout seriálový hit House of Cards,“ říká Petr Szabo, marketingový manažer věrnostního programu Clubcard.

Aktuálně je v nabídce videotéky již přes 1000 filmů včetně seriálů ze studia AXN a obsah se stále rozšiřuje. Zákazníci mohou využít také měsíční předplatné s 200 vybranými filmy a seriály za 99 Kč, které umožňuje neomezené sledování a každý měsíc zde dochází k obměně jedné třetiny obsahu. Další možností je půjčení vybraného filmu na čtyřicet osm hodin za cenu od 49 Kč. Videotéka Clubcard Kino, kterou pro Tesco zajišťuje společnost Banaxi je dostupná pro smart TV značek Samsung, LG, Philips a Sharp, zařízení s operačním systémem iOS, Android, Windows 8 a všechny PC. Vstup do Clubcard Kina naleznou zájemci na www.clubcard.cz/clubcardkino.

Charakteristika videotéky Clubcard Kino

  • Nabídka aktuálně zahrnuje více než 1000 filmů a seriálů.
  • Možnost předplatného balíčku s vybranými 200 filmy a seriály za 99 Kč s pravidelnou aktualizací 1/3 obsahu nebo od 49 Kč za vybraný film.
  • Možnost nákupu speciálních filmových voucherů s filmovými hity.
  • Sledování filmů z pohodlí domova, bez reklam.
  • Filmy lze přehrávat na PC a zařízeních s operačním systémem iOS, Andorid, Windows 8 nebo na Smart TV Samsung, LG, Sharp a Philips.
  • Za každý zhlédnutý film sbírají uživatelé body na svůj Clubcard účet.
  • Více informací na www.clubcard.cz/clubcardkino