flickrlinkedin

S výběrem školních potřeb v Tescu poradí speciálně vyškolený zaměstnanec

- Nákup školních potřeb mohou rodiče snadno a rychle vyřešit v hypermarketech Tesco. S výběrem jim navíc pomůže pracovník, který je pro tyto účely speciálně vyškolen. -

 

Praha, 22. srpna 2016 – Prázdniny utekly jako voda a rodiče si začínají lámat hlavu s tím, kde seženou všechny nezbytné školní potřeby. Celá šíře školního sortimentu je k dostání také v hypermarketech Tesco, s výběrem nejvhodnějších kousků pro dítě každého zákazníka zde navíc poradí speciálně proškolený zaměstnanec.

 

Celý školní sortiment je v obchodech Tesco k dostání na jednom místě – v prostoru pro sezónní produkty, a to až do září. Vybírat je možné hned z 2 500 položek zahrnující vše od základního vybavení, jako jsou sešity a psací a výtvarné potřeby, přes stylové a moderní školní batohy až po sáčky na cvičky a krabičky na svačiny. V Tescu se letos při výběru designu školního vybavení inspirovali motivy animovaných filmů od Walta Disneyho.

 

„Snažíme se naším zákazníkům poskytnout kompletní výbavu pro školáka na jednom místě,“ říká Jakub Sloup, nákupčí školního sortimentu ve společnosti Tesco a dodává: „Rodiče se také stále více zaměřují na kvalitu výrobků a samozřejmě i na cenu. V Tescu jim nabídneme přes 400 produktů přímo pod naší privátní značkou, které jsou kvalitní a přitom cenově dostupné, což rodiče při celkových výdajích před začátkem školního roku jistě ocení.“

 

Zhruba 200 položek přitom zákazníci mohou nakoupit také on-line na itesco.cz a nechat si je prostřednictvím dovážkové služby Tesco pohodlně doručit až ke dveřím. Služba Tesco Potraviny on-line je aktuálně dostupná už čtyřem milionům Čechů v celkem sedmi krajích (Praha, Středočeský, Jihomoravský, Královéhradecký, Pardubický, Liberecký a Plzeňský kraj) a dvanácti městech.