flickrlinkedin

Povánoční slevy startují v obchodech Tesco 26. prosince

- Slevy dosáhnou až 75 procent a vztahují se na tisíce položek. -

Praha, 25. prosince 2015 – Tradiční povánoční slevy začnou v obchodech Tesco po celé České republice na 2. svátek vánoční, tedy v sobotu 26. prosince. Budou se týkat tisíce produktů především ze sortimentu vybraných domácích potřeb a elektroniky, kosmetických balíčků, oděvů, hraček nebo vánočních dekorací. Zvýhodněné nabídky a slevy až dosahující až 75 % potrvají až do vyprodání zásob.

Slevy ještě i po Novém roce

„Povánoční slevy se u našich zákazníků těší velkému zájmu. Rádi je využívají nejen ti, kteří našli pod stromečkem dárkovou poukázku nebo finanční hotovost, ale všichni, kdo chtějí po vánočních svátcích nakoupit výhodně a ve větším klidu,“ říká Václav Koukolíček, manažer externí komunikace ve společnosti Tesco.

Nabídka zlevněného zboží bude podobně jako v minulých letech odstupňována. Až na polovinu původní ceny klesnou vybrané oděvy značky F&F a dále třeba kosmetické balíčky. Slevu až 75 procent pak zákazníci najdou u vybraných vánočních dekorací a papírenského zboží, elektroniky, hraček nebo domácích potřeb. „Povánoční výprodeje sice startují na sv. Štěpána, naši zákazníci se ale mohou těšit, že postupně budeme do slev zařazovat nové položky, a to až do ledna,“ dodává Koukolíček.

Povánoční slevy od 26. prosince v obchodech Tesco

Sortiment

Výše slevy

Vánoční dekorace a balicí papíry až 75 %

Oděvy až 50 %

Elektronika až 75 %

Kosmetika až 50 %

Domácí potřeby až 75 %

Hračky až 75 %

 

Co s nevhodně vybranými dárky

Každoročně lidé po skončení svátků využívají možnosti nabídky vrácení, případně výměny nevhodně zvolených dárků. V obchodech Tesco se na tyto situace vztahují stejné podmínky jako na jakékoli jiné zboží zakoupené během roku. „Zákazníci mohou při dodržení stanovených podmínek zboží vrátit či vyměnit v kterémkoliv obchodě Tesco v České republice, kde je daný sortiment v prodeji,“ upřesňuje Koukolíček. Mezi základní podmínky patří, aby zboží bylo nenošené, nepoškozené a v původním obalu. U oblečení a obuvi musí mít zboží visačku, která je jeho součástí.  Zákazník by si také měl uschovat nákupní doklad popř. záruční list, pokud byl součástí výrobku.

Záruku vrácení peněz není možné uplatnit v případě úhrady nákupu Tesco poukázkou, dárkovými nebo sociálními poukázkami stravovacích společností.