flickrlinkedin

Oslavme letošní Den otců s pivními skvosty

- Po loňské úspěšné akci v kategorii piva nabídne společnost Tesco i letos svým zákazníkům více než 100 produktů z tohoto sortimentu za akční cenu. -

Praha, 18. června 2015 – Češi jsou národem pivařů, proto jistě každý milovník zlatavého moku ocení Pivní festival, který probíhá od středy až do konce června ve všech obchodech Tesco. Jedná se o největší promoakci v kategorii piva, kdy se dá pořídit řada pivních specialit se zajímavou slevou. Je to také ideální způsob, jak se všemi tatínky oslavit svátek Dne otců, který letos připadá na neděli 21. června.

V nabídce společnosti Tesco je běžně dostupných více než pět stovek pivních položek, a to od českých ležáků, přes výčepní piva, vícestupňové speciály, pšeničná piva, nealkoholická piva, po cidery či ochucená piva známá jako radlery. Specialitu pak tvoří pro Čechy zatím ne tolik známá piva jako jsou například aly a ipy.

V akční nabídce letos zákazníci najdou na 120 pivních produktů napříč všemi kategoriemi. Se slevou dostanou jak typické ležáky nebo výčepní piva, tak i ochucená piva, cidery a další speciály. „Za akční ceny nabídneme známé značky, ale i piva z menších regionálních pivovarů,“ uvádí Lukáš Soldát, nákupčí piva a lihovin ve společnosti Tesco.

V rámci celého roku volí zákazníci nejčastěji ověřenou kvalitu. V jejich oblibě se drží nejznámější značky v čele s  Pilsner Urquel. Lidé ale rádi zkouší i nové věci. Právě proto se v jejich nákupních košících často ocitnou novinky ze zahraničí nebo pivní speciály. „Letošní rok bude ve znamení ciderů. Jelikož vzrůstající zájem o tento druh nápojů evidujeme, již teď našim zákazníkům nabízíme široký výběr těchto produktů. Bez nadsázky mohu říci, že náš výběr se řadí mezi nejširší na trhu,“ komentuje současné trendy v pití piva a ciderů Lukáš Soldát.