flickrlinkedin

Nové CD kapely Kabát je k dostání exkluzivně v obchodech Tesco

- Kapela Kabát odstartovala své open air turné. Tesco pro fanoušky přináší autogramiády, od pátku pak exkluzivně nabízí také nové album Do pekla / do nebe. -

Praha, 20. května 2015 – Nejúspěšnější česká kapela Kabát se u příležitosti uvedení svého nového alba s názvem Do pekla / do nebe rozjela na celorepublikové open air turné. Během května a června navštíví jedenáct český měst, ve kterých zahrají pod širým nebem pro tisíce fanoušku. Poslední květnový den zahraje kapela také ve slovenských Piešťanech. Součástí open air turné jsou i autogramiády, které probíhají v obchodních domech a nákupních centrech společnosti Tesco. Nové album je kromě koncertů k dostání od tohoto pátku exkluzivně v obchodech Tesco za cenu 249 Kč. Členové věrnostního programu Clubcard pak CD mohou pořídit za zvýhodněnou cenu 199 Kč.

Autogramiády a koncerty probíhají po celé ČR

Poprvé za posledních osm let vyráží skupina Kabát na šňůru open air koncertů, diváci se tak mohou těšit na hudební zážitek konající se na fotbalových stadionech a výstavištích. Zahajovací koncert proběhl v úterý 19. května v Karlových Varech. Součástí dvouměsíčního turné jsou také autogramiády, které probíhají vždy den před vybranými koncerty. Setkání s fanoušky bude probíhat v obchodních a nákupních centrech Tesco v daném městě (viz přehled níže). Album Do pekla / do nebe je exkluzivně v prodeji od 22. května do 21. června. 2015* v obchodech Tesco za cenu 249 Kč. Držitelé karty Clubcard pak CD koupí ještě o 50 Kč levněji.

Přehled koncertů a autogramiád: Open air turné kapely Kabát, Do pekla / do nebe

* nebo do vyprodání zásob