flickrlinkedin

LUKOIL otevřel první prodejny Žabka

- Společnost LUKOIL, která na konci března uzavřela smlouvu o spolupráci s obchodním řetězcem Tesco Franchise Stores, otevřela první prodejny Žabka. Čerpací staniceLUKOIL na pražském Bohdalci a v Horních Počernicích – jako první stanice v České republice - tak nyní nabídnou svým zákazníkům kromě kvalitních paliv i čerstvé pečivo nebo mléko a mléčné výrobky. -

28. května 2014 - LUKOIL jako první společnost v České republice přináší tuto nadstandardní službu zákazníkům, jejíž unikátnost spočívá v propojení běžných prodejen potravin se službami čerpací stanice. Zákazníci mohou nyní díky partnerství LUKOILU a Tesca nakoupit běžné potraviny přímo na čerpací stanici bez dalších zastávek v super či hypermarketech.

V prodejnách Žabka na čerpacích stanicích LUKOIL na pražském Bohdalci a v Horních Počernicích tak od nynějška řidiči naleznou nabídku čerstvého pečiva, ovoce azeleniny nebo mléka a mléčných výrobků či masných produktů. Kromě toho jsouv prodejnách k dostání i další potraviny, jako například mouka, sůl,rýže, těstoviny, oleje a další nezbytnosti pro dokončení oběda či připravenírychlé večeře.

Spolupráci podobného typu podepsal LUKOIL v roce 2012 například v Polsku se sítí prodejen Carrefour. Nový koncept zde zaznamenal velmi pozitivní přijetí, což také dokládá reálné zvýšení zákazníků na těchto čerpacích stanicích až o 25 %. V Polsku je nyní na čerpacích stanicích LUKOIL otevřeno 22 čerpacích stanic s prodejnami Carrefour Express a dalších 10 se v krátkodobém horizontu ještě otevře.

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme jako první síť čerpacích stanic nabídnout našim zákazníkům tuto nadstandardní službu. Naši nabídku kvalitních pohonných hmot rozšiřujeme ještě o čerstvé potraviny, což umožní motoristům u nás nejen natankovat, ale ušetřit si také čas na nakupování,“ řekl Ladislav Béres, marketingovýmanažer společnosti LUKOIL CzechRepublic s. r. o.

„Jsme rádi, že právě obchody Žabka přináší zákazníkům v České republice novou nákupní příležitost. Věřím, že zákazníci čerpacích stanic ocení možnost nákupu čerstvých potravin jako v kterémkoliv jiném menším kamenném obchodě.Nabídka zboží bude uzpůsobena tak, aby vyhovovala jak řidičům, tak dalším zákazníkům,“ doplňuje RichardSvoboda, obchodní ředitel sítě Žabka.

Čerpací stanice s novými pobočkami Žabka budou otevřeny 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.Kromě nabídky čerstvých potravin naleznou zákazníci čerpacích stanic LUKOIL i nadále v nabídce své oblíbené hot-dogy nebo lahodnou kávu Jacobs.

V případě zájmu o další informace prosímkontaktujte:

Jitka Plchová Ü External Communications Manager

Tesco Stores ČR a. s. Ü Vršovická1527/68B Ü 100 00 Praha 10

Ü Mobil: +420 606 738 522

jplchova@cz.tesco-europe.comÜ press@itesco.cz Ü www.itesco.cz

Twitter Ü Facebook

Stance Communications, s.r.o.

Dana Bratánková, +420 736 768 499, dana.bratankova@stance.cz