flickrlinkedin

Letní výprodeje módní značky F&F začínají v obchodech Tesco 21. června

- Až 50procentní slevy čekají zákazníky na vybraný sortiment. Vztahují se na jarní a letní kolekci. -

Pokud máte rádi módní značku F&F, tak vás jistě potěší, že již zítra startují letní výprodeje dámské, pánské a dětské módy. Zlevněná bude velká část jarního a letního sortimentu, a to celých 5 týdnů nebo až do vyprodání zásob. Zákazníci se mohou těšit na slevy až do výše 50 procent ve všech obchodech Tesco s oddělením F&F a prodejnách F&F po celé České republice.  

Letní výprodeje před začátkem léta jsou populární

Stejně jako každý rok zákazníci vítají možnost nakoupit věci krátce před prázdninami za výhodnější ceny. „Spousta lidí zjišťuje až při balení nebo několik dnů před odjezdem na dovolenou, že jim chybí nějaké letní oblečení nebo že děti ze své předchozí velikosti již vyrostly. Takové zákazníky pak levnější ceny příjemně potěší,“ říká Ondřej Horák, marketingový manažer značky F&F ve společnosti Tesco.

 

Důvod popularity módní značky F&F je zřejmý: „Především díky stylové módě za velmi příznivé ceny pro celou rodinu se u nás značka F&F těší velké oblibě.  Náš  široký sortiment zahrnuje mimo jiné také sportovní řadu F&F Active, dále plavky, obuv a doplňky,” doplňuje Ondřej Horák.  

 F&F také přináší kolekci bytových doplňků pod značkou F&F Home. Obě řady jsou v prodeji exkluzivně v obchodní síti Tesco. Inspirujte se na  http://www.ffmoda.com/cz/.

 

 

O značce F&F

 

  • Značka F&F nabízí stylovou módu za dostupné ceny. Byla založena v roce 2000 ve Velké Británii, kde se ještě téhož roku začala prodávat. Od samého počátku jsou kolekce F&F vyvíjeny a navrhovány s ohledem na individuální potřeby zákazníků.
  • V průběhu roku 2008 značka expandovala do střední Evropy. Jmenovitě do České a Slovenské republiky, Maďarska, Polska a o dva roky později se rozšířila na Blízký východ a do Asie - do Číny, Malajsie, Thajska a Jižní Koreje.
  • Jelikož je F&F zakládajícím členem Ethical Trading Initiative Code (ETIC), vyžaduje od všech dodavatelů a spolupracujících subjektů zajištění důstojných pracovních podmínek pro zaměstnance v souladu se základními zásadami ETIC.
  • Modely F&F vznikají ve Velké Británii v týmu návrhářů, kteří sledují nejnovější trendy, aktuální vlivy a čerpají inspiraci od světově nejuznávanějších značek.
  • F&F myslí na celou rodinu a její rozmanitý život, a proto nabízí módu pro ženy, muže i děti (F&F Kids a F&F Baby), dále pak sportovní řadu F&F Active a bytové doplňky F&F Home, které z domu i bytu vykouzlí útulné a moderní místo, v němž se příjemně žije.