flickrlinkedin

Letní výprodeje módní značky F&F startují v obchodech Tesco 22. června

- Slevy na vybraný sortiment dosáhnou až 50 procent a vztahují se na jarní a letní kolekci. -

Praha, 14. června 2016 – Pokud jste si oblíbili módní značku F&F, tak vás jistě potěší, že již příští středu začínají letní výprodeje dámské, pánské a dětské módy. Slevy se týkají velké části jarního a letního sortimentu a potrvají 5 týdnů nebo do vyprodání zásob. Zákazníci se mohou těšit na slevy až do výše 50 procent ve všech obchodech Tesco s oddělením F&F a prodejnách F&F po celé České republice.

Letní výprodeje ještě před začátkem léta jsou v oblibě

„Naši zákazníci vítají možnost nakoupit si oblečení se slevou ještě před začátkem letních dovolených. Rovněž maminky oceňují možnost výhodně vybavit děti odjíždějící na letní tábory či jiné pobytové zájezdy,“ říká Ondřej Horák, marketingový manažer značky F&F ve společnosti Tesco.

Zákazníky čekají slevy na jarní a letní kolekci a těšit se mohou nejen na oblečení. „ Nabídka značky F&F se u nás těší velké oblibě, a to především díky stylové módě za velmi příznivé ceny pro celou rodinu. Dalším důvodem je široký sortiment, který nabízí mimo jiné také sportovní řadu F&F Active, dále plavky, obuv a doplňky,” doplňuje Ondřej Horák.  

Vedle stylové módy přináší F&F také kolekci bytových doplňků pod značkou F&F Home. Obě řady jsou v prodeji exkluzivně v obchodní síti Tesco. Inspirovat se můžete už teď na http://www.ffmoda.com/cz/

 

 

 

 

O značce F&F

 

  • Značka F&F nabízí stylovou módu za dostupné ceny. Byla založena v roce 2000 ve Velké Británii, kde se ještě téhož roku začala prodávat. Od samého počátku jsou kolekce F&F vyvíjeny a navrhovány s ohledem na individuální potřeby zákazníků.
  • V průběhu roku 2008 značka expandovala do střední Evropy. Jmenovitě do České a Slovenské republiky, Maďarska, Polska a o dva roky později se rozšířila na Blízký východ a do Asie - do Číny, Malajsie, Thajska a Jižní Koreje.
  • Jelikož je F&F zakládajícím členem Ethical Trading Initiative Code (ETIC), vyžaduje od všech dodavatelů a spolupracujících subjektů zajištění důstojných pracovních podmínek pro zaměstnance v souladu se základními zásadami ETIC.
  • Modely F&F vznikají ve Velké Británii v týmu návrhářů, kteří sledují nejnovější trendy, aktuální vlivy a čerpají inspiraci od světově nejuznávanějších značek.
  • F&F myslí na celou rodinu a její rozmanitý život, a proto nabízí módu pro ženy, muže i děti (F&F Kids a F&F Baby), dále pak sportovní řadu F&F Active a bytové doplňky F&F Home, které z domu i bytu vykouzlí útulné a moderní místo, v němž se příjemně žije.
  • F&F Fashion i F&F Home  jsou exkluzivně v prodeji prostřednictvím obchodního řetězce Tesco. Dámská a pánská kolekce je rovněž dostupná v samostatném F&F Store Palladium, který byl otevřen roku 2010 v Praze ve výše zmíněném obchodním domě. Hned v následujícím roce se díky pozitivní reakci ze strany zákazníků otevřela druhá samostatná prodejna, a to v centru Olympia Brno. Do jejího sortimentu byla kromě dámské a pánské kolekce zařazena také dětská, jež nabízí velmi bohatý výběr oděvů pro nejmenší zákazníky.