flickrlinkedin

Ján Kondáš je novým manažerem korporátní komunikace

Praha, 4. dubna 2016 – Komunikaci britského řetězce Tesco v Česku nově povede Ján Kondáš (51). Do Tesco Store ČR nastoupil na pozici Head of Communications v průběhu února tohoto roku.  Je zodpovědný za externí a interní komunikaci, aktivity v oblasti společenské zodpovědnosti a vztahy s vládními institucemi. Ve funkci nahradil Aleca Browna, který tuto pozici zastával dočasně a nyní se vrací zpět do britské centrály Tesco.


„Velmi mne těší, že jsem dostal možnost stát se součástí českého týmu Tesco. Vítám, že je společnost velmi aktivním hráčem na poli inovací v oblasti retailu. Prostřednictvím transformačního programu One Europe chce Tesco v zemích střední Evropy, tedy včetně České republiky, svým zákazníkům nabídnout kvalitní a čerstvé potraviny a velký rozsah ostatních produktů. Věřím, že ve své práci budu moci naplno využít své zkušenosti z jiných transformačních projektů v minulosti.“

Ján Kondáš před nástupem do Tesco pracoval pro společnost Arcys  na pozici Managing Partner.  Byl zodpovědný za strategické poradenství v oblasti korporátní komunikace. V letech 2002–2011 pracoval ve společnosti Slovak Telekom na pozici ředitele pro Korporátní komunikaci.  Pod jeho vedením se pozitivním způsobem změnilo vnímání firmy médii, společnost úspěšně vykonala změnu své značky a firma zavedla mnohé inovativní nástroje v interní komunikaci. Ján získal během svého působení ve společnosti mnoho zkušeností z oblasti restrukturalizace a řízení změn.

Ján Kondáš  vystudoval fyziku polovodičů na Univerzitě Komenského v Bratislavě, později studoval marketing a firemní komunikace na univerzitách ve Velké Británii a USA. Je držitelem titulu MBA v oblasti PR a budování reputace firmy.

Je ženatý a mezi jeho zájmy patří cyklistika, volejbal, turistika a vaření.