flickrlinkedin

Grilovací sezona začíná. Oslňte své hosty nevšedními novinkami z řady Tesco Grill

- Originální marinády a netradiční kombinace chutí. S novinkami z řady Tesco Grill se králem grilu může snadno stát opravdu každý. -

Praha, 9. dubna 2015 – Grilování je pro většinu Čechů neodmyslitelnou součástí teplých letních dnů spojených s večerním posezením s rodinou či přáteli. Všem takovým setkáním mohou milovníci grilování dodat originální chuť a zároveň překvapit své hosty. Díky poctivému masu z řady Tesco Grill se z grilovací párty stane nevšední gurmánský zážitek. Chuťově netradičních a překvapivých kombinací je k dostání hned několik. Z nabídky v obchodech Tesco si vybere skutečně každý, milovníci bylinek, pikantních i sladko-slaných kombinací, dospělí i děti. Grilovací masa a uzeniny, které stačí pouze přesunout z praktického balení rovnou na rozpálený gril, mají skvělou chuť a stanou se tak neodmyslitelnou součástí oblíbeného letního grilování.

Tesco Grill - žhavé novinky ze světa grilování

Tesco Grill Hovězí burger Jalappeno 440 g

Tesco, cena: 69,90 Kč

Nebojte se nových kombinací a zkuste ochutnat poctivé hovězí maso vyváženě ochucené chilli papričkou. Tento burger si zaručeně získá Vás i všechny hosty, kteří neodolají pikantním pokrmům.

 

Tesco Grill Marinované steaky z vepřové krkovice a marinované medailonky pro děti

Tesco, cena za kg: 169,90 Kč

Díky praktickému balení, které obsahuje prémiové maso pro dospělé i pro děti, si už s výběrem vhodných surovin pro rodinné grilování nemusíte lámat hlavu. Marinované steaky z vepřové krkovice ocení všichni dospělí, zatímco děti si pochutnají na jemných marinovaných medailoncích.

 

Tesco Grill Pikantní klobásky 400 g

Tesco, cena: 39,90 Kč

Delikátní klobásky s pikantní příchutí jistě ocení všichni milovníci kvalitních pálivých pokrmů. Zajímavá chuť masa s chuťově ostřejším dozněním se perfektně hodí pro jakoukoliv příležitost.

 

Tesco Grill Plátky vepřové krkovice v rozmarýnové marinádě

Tesco, cena za kg: 154,90 Kč

Nudí vás klasické grilovací kombinace? Pak jsou Tesco Grill Plátky vepřové krkovice v rozmarýnové marinádě určeny právě Vám! Lahodná chuť delikátního masa a zajímavé omáčky z Vás udělá opravdového krále grilu.

 

Tesco Grill Plátky vepřového boku v pivní marinádě

Tesco, cena za kg: 149,90 Kč

Všechny nadšence grilování jistě potěší nový výrobek, který kombinuje chuť kvalitního vepřového masa a typicky českého produktu – piva. Díky výhodnému balení, ve kterém je již maso naložené v pivní marinádě, ušetříte spoustu času s výběrem i přípravou.

 

Tesco Grill Vepřová žebírka v medové marinádě

Tesco, cena za kg: 119,90 Kč

Med nepatří jen do čaje s citronem, jeho sladkou chuť můžete využít i při grilování! Tesco pro Vás nově připravilo skvělou kombinaci vepřových žebírek, která jsou naložená v medové marinádě.

 

Tesco Grill Hovězí burger pikantní 200 g

Tesco, cena: 39,90 Kč

Milovníci burgerů, pozor! Pořádný, příjemně pikantní plátek z hovězího masa zasytí i ty největší jedlíky. Ideální kombinace? Dobře vychlazené pivo nebo cider.