flickrlinkedin

Exkluzivní vína Tesco finest* obohatí každý sváteční stůl

- V nabídce společnosti Tesco zákazníci naleznou stovky vín včetně exkluzivní řady Tesco finest. S příchodem adventu se nabídka rozšiřuje a s v období vánočních svátků stoupá prodej vín až o 50 %.-

 

Praha, 23. listopadu 2016 - Vánoční svátky jsou obdobím času tráveného s rodinou a také společného hodování. Společnost Tesco jen v prosinci prodá o 50 % více vín než v ostatních měsících a celkově 2/3 šumivých vín z celkového ročního prodeje.

 

Tesco finest*

V sortimentu Tesco se nachází téměř 1 000 různých vín od 60 vinařů, a to jak známých jmen, tak i malých rodinných vinařství. Výjimečná je řada Tesco finest čítající 60 druhů vín. Tesco finest* se vyznačuje svojí kvalitou a pečlivým výběrem jednotlivých produktů, které ocení nejen gurmáni, ale také lidé hledající kvalitní a speciální produkty.

 

Vína této řady jsou vína z nejznámějších světových vinařskcýh oblastí a v typických odrůdách. „Vína do finest* kolekce vybíráme nejen dle přísných parametrů, jež zaručují tu nejvyšší kvalitu, ale také dle přání zákazníků. Dokážeme nabídnout nejrůznější vína z mnoha zemí světa,“ říká Eva Svobodová, nákupčí a sommeliérka obchodního řetězce Tesco. „Zákazníci Tesca mají o výběrová vína zájem a jejich odbyt se tradičně zvyšuje právě před Vánoci. V tomto období mají lidé zájem především o dražší a prémiovější značky. Co se Tesco finest vín týče, jednoznačně vede Pinot Grigio, Sauvignon z Nového Zélandu nebo španělská Rioja,“ doplňuje Eva Svobodová.

 

Celý sortiment vín včetně vín z prémiové řady Tesco finest je dostupný v obchodech Tesco. Vína lze zakoupit také prostřednictvím dovážkové služby Tesco Potraviny on-line na www.itesco.cz.