flickrlinkedin

Clubcard Kino nově nabídne speciální vouchery s filmovými hity přímo na vybraných obchodech

- Tesco nabízí svým zákazníkům nový způsob sdílení filmové zábavy pomocí speciálních voucherů. Vybraný film pak můžou neomezeně sledovat z pohodlí domova prostřednictvím videotéky Clubcard Kino. -

Praha, 17. března 2015 – Oscarový film Interstellar je premiérově k dostání přes speciální filmové vouchery. Jedná se o jednu z novinek, kterou svým věrným zákazníkům přináší Tesco Clubcard Kino. Filmoví nadšenci si na vybraných obchodech Tesco zakoupí speciální voucher ke zvolenému filmu, který následně využijí při přihlášení do Clubcard Kina. Během tohoto týdne si tak například všichni nedočkaví zájemci mohou zakoupit voucher k americkému vědeckofantastickému hitu Interstellar za 299 Kč a shlédnout ho legálně dříve než vyjde na DVD.

Filmové novinky, nestárnoucí české komedie nebo hudební koncerty mohou sledovat diváci služby Clubcard kino jednoduše z pohodlí domova. Videotéka společnosti Tesco je dalším benefitem pro všechny uživatele věrnostní karty Clubcard a nabízí více než tisícovku filmů z české i světové kinematografie. Nově si mohou zákazníci zakoupit film přímo v obchodě prostřednictvím speciálního filmového voucheru. „Naším zákazníkům se snažíme vycházet vstříc, proto zavádíme možnost zakoupit si film prostřednictvím voucheru přímo v našich obchodech. Filmový voucher lze pak snadno aktivovat prostřednictvím naší videotéky Clubcard kino a film pak máte navždy k dispozici ve své filmotéce. Už se vám nikdy nestane, že byste film ztratili nebo omylem smazali,“ popisuje novinku Petr Szabo, marketingový manažer věrnostního programu Clubcard. Například cena filmového voucheru k filmu Interstellar je 299 Kč, přitom doporučená cena DVD je o 100 korun vyšší. Zákazníci tak mohou díky této novince i ušetřit.

Aktuálně je v nabídce videotéky již přes 1000 filmů včetně seriálů ze studia AXN a obsah se stále rozšiřuje. Filmové fanoušky čekají další novinky. Vedle oscarového snímku Interstellar je v Clubcard Kinu nově k dispozici např. český romantický film Pohádkář nebo thriller John Wick.

Kromě zmíněné novinky, tedy nákupu filmového voucheru přímo v obchodě, mohou zákazníci využít také měsíční předplatné s 200 vybranými filmy a seriály za 99 Kč, které umožňuje neomezené sledování a každý měsíc zde dochází k obměně jedné třetiny obsahu. Další možností je půjčení vybraného filmu na čtyřicet osm hodin za cenu od 49 Kč. Videotéka Clubcard Kino, kterou pro Tesco zajišťuje společnost Banaxi je dostupná pro smart TV značek Samsung, LG, Philips a Sharp, zařízení s operačním systémem iOS, Android, Windows 8 a všechny PC. Vstup do Clubcard Kina naleznou zájemci na www.clubcard.cz/clubcardkino.

 

Charakteristika videotéky Clubcard Kino

  • Nabídka aktuálně zahrnuje více než 1000 filmů a seriálů.
  • Možnost předplatného balíčku s vybranými 200 filmy a seriály za 99 Kč s pravidelnou aktualizací 1/3 obsahu nebo od 49 Kč za vybraný film.
  • Možnost nákupu speciálních filmových voucherů s filmovými hity.
  • Sledování filmů z pohodlí domova, bez reklam.
  • Filmy lze přehrávat na PC a zařízeních s operačním systémem iOS, Andorid, Windows 8 nebo na Smart TV Samsung, LG, Sharp a Philips.
  • Za každý zhlédnutý film sbírají uživatelé body na svůj Clubcard účet.
  • Více informací na www.clubcard.cz/clubcardkino