flickrlinkedin

27. prosince začínají v obchodech Tesco povánoční slevy

- Tisíce položek až se 75ti procentní slevou čekají na zákazníky Tesco. -

Praha, 25. prosince 2016 – Tradiční povánoční slevy zahájí obchody Tesco po celé České republice v úterý 27. prosince v 7:00. Budou se vztahovat na tisíce produktů, zejména na sortiment hraček, kosmetiky, vánočních dekorací, oblečení nebo vybraných domácích potřeb a elektroniky.  Ze zvýhodněných nabídek dosahujících až 75ti procentních slev se zákazníci Tesco mohou těšit až do vyprodání zásob.

 „Povánoční slevy jsou u našich zákazníků velmi populární. Nakoupíte výhodněji a ve větším klidu, což se obzvlášť hodí v případě, kdy dáváte někomu dárek k Vánocům o pár dní později, často to bývají přátelé nebo širší příbuzenstvo. Pokud jste pod stromečkem našli dárkovou poukázku nebo peníze, pak povánoční slevy budou také tím nejlepším možným termínem, kdy si jít vybrat dárek,“ říká Václav Koukolíček, manažer externí komunikace ve společnosti Tesco.

Pozor na změnu otvírací doby na přelomu roku

Kvůli novému zákonu upravujícímu provozní dobu obchodů o některých státních svátcích dochází k drobným změnám ve vánoční otevírací době obchodů Tesco.  Ve dnech od 27. do 30. prosince budou platit běžné otevírací hodiny. Poslední den v roce mohou zákazníci nakupovat až do 17:00. Na Nový rok se otevřou od 12 do 20 hodin jen čerpací stanice, všechny ostatní obchody Tesco se otevřou opět 2. ledna, kdy již bude platit běžná otevírací doba.  

Povánoční slevy dosáhnou až 75 %

Slevy odstartují od 50 % a budou se zvyšovat až na 75 %.  Za polovinu původní ceny si budou zákazníci moci koupit například oblíbené módní oblečení F&F nebo kosmetické balíčky.  Pouze čtvrtinu původní ceny pak zákazníci zaplatí při koupi  vybraných vánočních dekorací a balicích papírů, nebo třeba elektroniky, domácích potřeb nebo hraček. Až do ledna bude Tesco do slev postupně zařazovat nové pložky.

Povánoční slevy od 27. prosince v obchodech Tesco

Sortiment a výše slevy

Vánoční dekorace a balicí papíry až 75 %

Elektronika až 75 %

Domácí potřeby až 75 %

Hračky až 75 %

Oděvy až 50 %

Kosmetika až 50 %

 

V Tescu můžete vrátit nevhodný dárek kdykoli

Každý rok zákazníci využívají možnosti vrácení či výměny nevhodně zvolených dárků. Vrácení, tedy reklamace probíhají standardně jako kdykoli jindy během roku. Standardní doba reklamace je daná zákonem a činí 2 roky. Vrátit nevhodný dárek můžete v obchodech Tesco kdykoli. „Některé obchody určují, že dárek musíte vrátit do dvou týdnů či do měsíce od koupě, v Tescu to tak není. Dárek můžete vrátit zcela kdykoli.  Jedinou podmínkou je, že dárek nesmí být použit a musíte a mít k němu účtenku“, upřesňuje Václav Koukolíček. To, že dárek nesmí být použit tedy znamená, že zboží musí zůstat nenošené, nepoškozené a v původním obalu. Pokud má zboží visačku, tak ji rozhodně nepřestřihávejte. Spolu s nákupním dokladem uschovejte i záruční list. Tyto podmínky jsou platné jak pro vrácení, tak pro reklamaci zboží. Při dodržení těchto podmínek mohou zákazníci zboží vrátit či vyměnit v kterémkoli obchodě Tesco po celé České republice. Výjimku tvoří úhrada nákupu Tesco poukázkou, dárkovými nebo sociálními poukázkami stravovacích společností. V těchto případech nelze záruku vrácení peněz uplatnit.