flickrlinkedin

2400 položek, 260 novinek, to jsou zahrádkářské potřeby v obchodech Tesco

- Tesco zařadilo do sortimentu Zahrada 260 nových produktů, například solární lampy nebo osiva ve formě výsevných pásků. Zákazníci mohou vybírat z 2400 položek přehledně řazených dle tematických celků. -

Praha, 21. února 2017 – Zahrádkářská sezona začíná a potrvá až do konce srpna. Sortiment Zahrada nabízí produkty potřebné pro pěstování, hnojení, úpravu trávníku, grilování nebo relax. Zákazníci se mohou těšit na řadu novinek, především v řadách sekaček na trávu, řetězových pil, osiv ve formě výsevných pásků, chilli papriček, květináčů nebo solárních lamp, ale nepřijdou ani o své osvědčené oblíbené položky. Ze sortimentu 2400 položek, přehledně řazených dle tematických celků, mohou zákazníci vybírat pod jednou střechou v obchodech Tesco.

Zahrádkářské produkty najdou zákazníci v obchodech Tesco po dobu půl roku. „Sezonu můžeme rozdělit do tří fází, kdy nejprve je sortiment ve znamení produktů určených především pro pěstování a trvá od začátku roku do konce února, od března do začátku dubna se prodává hlavně zahradní nábytek a příslušenství ke grilování a období od dubna do srpna je věnováno slunečníků, zahradním setům nebo bazénům,“ uvádí Oldřich Vobořil, nákupčí zahradního sortimentu společnosti Tesco. Ze začátku sezony, neboli v předsezoně, jsou nejžádanější položky osiva, zemina, hnojiva a substráty, v další fázi brikety a příslušenství ke grilování a v poslední fázi to jsou plážová lehátka, slunečníky, zahradní nábytek nebo ratanové sety. „Zároveň stále roste obliba pěstování květin, bylinek či ovoce a zeleniny nejen na zahradě, ale i balkonech, oknech nebo zahrádkách ve vnitroblocích“, doplňuje Oldřich Vobořil.  Ze zahradnického sortimentu v obchodech Tesco si tedy vybere opravdu každý, bez ohledu na to, jestli je začátečník nebo zkušený zahrádkář, pěstitel, milovník grilování nebo relaxu na zahradě.