flickrlinkedin

Školní potřeby jsou nově k dostání přes službu Tesco Potraviny on-line

Blíží se začátek nového školního roku a rodiče společně se školáky musí zkontrolovat a doplnit školní výbavu. Nákup školních potřeb přitom už dávno nemusí probíhat jen v kamenných prodejnách, velmi pohodlně lze veškerou výbavu pro školáky zakoupit i přes internet např. prostřednictvím služby Tesco Potraviny on-line. Na stránkách nakup.itesco.cz mají zákazníci nyní na výběr téměř ze 700 položek školních potřeb. V nabídce je nepřeberné množství sešitů, psacích a výtvarných potřeb nebo školních batohů.

Rozšířenou nabídku školních potřeb nabízí služba Tesco Potraviny on-line letos poprvé.  „Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat námi nabízené služby. Věříme, že naši zákazníci ocení možnost nákupu školních potřeb z pohodlí domova,“ říká Peter Koubek, manažer e-commerce ve společnosti Tesco a dodává: „Ve všech oblastech republiky, kde potraviny a další zboží zákazníkům rozvážíme, jsme jasným lídrem trhu nejen díky časovému náskoku před konkurencí, ale především díky důvěře našich zákazníků, kterou jsme si zasloužili kvalitou služeb i šíří sortimentu.“

Zkrátka ale nezůstanou ani milovníci potravin. V rámci pestré nabídky produktů speciální výživy lze nyní přes službu Tesco potraviny on-line zakoupit produkty privátní značky Tesco Free From, která zahrnuje bezlepkové výrobky vysoké kvality dovážené přímo z Velké Británie. Lepek neboli gluten je přirozenou součástí nejen pšeničného zrna, ale také ječmene, ovsa i žita. Setkáme se s ním v celé řadě potravin a surovin, tedy nikoli jen v pečivu, ale i v uzeninách, knedlících, omáčkách, pivu, lihovinách, ochucovadlech a různých polotovarech. Pro všechny, kteří trpí nesnášenlivostí glutenu nebo celiakií, existuje pouze jediné řešení: začít žít bez lepku, což znamená trvalou změnu stravovacích návyků. Řada Free From je tak určena právě těmto lidem.

Pokud hledáte něco exkluzivního, čím byste potěšili své chuťového pohárky, jistě si vyberete z rozšířené nabídky prémiové řady Tesco Finest.. Každý samostatný produkt má garantovaný původ surovin a jedinečnou originální recepturu. Mezi opravdu delikátní produkty řady Tesco Finest patří čokolády, káva, sýry a džemy. Obzvláště ceněná jsou pak Tesco Finest vína.

Díky společnosti Tesco jsou dnes internetové nákupy potravin dostupné více než čtyřem milionům Čechů v celkem sedmi krajích.

Službu Potraviny on-line spustila společnost Tesco na začátku roku 2012 jako první na českém maloobchodním trhu. Od ledna 2012 ji provozuje na území Prahy a okolí, ještě téhož roku pak dostupnost rozšířila také na Mladoboleslavsko a Kladensko. Od roku 2013 mohou Potraviny on-line využívat také zákazníci Kolínska, Brněnska, Hradecka a Pardubicka. V loňském roce Tesco rozšířilo dostupnost na Liberecko, Plzeňsko, Břeclavsko a Hodonínsko. Od letošního března je pak služba dostupná obyvatelům Benešova a přilehlých obcí. Dostupnost služby v jejich lokalitě si mohou zákazníci snadno ověřit na adrese: www2.itesco.cz/potraviny-on-line-overeni-psc.html pomocí poštovního směrovacího čísla.