flickrlinkedin

Náš přístup

Odpovědná firma

Tesco bylo oceněno za celkovou strategii a přístup k odpovědnému podnikání.

Vy rozhodujte, my pomáháme

Náš grantový program zlepšuje život ve všech koutech republiky.

Žádné jídlo nazmar

Jsme leader v boji proti plýtvání potravinami.

„Každá malá pomoc má velký význam.“ To je jedna z našich základních hodnot – vystihuje všechny malé věci, které děláme každý den pro tisíce našich zákazníků, spolupracovníků a komunit, a zároveň i to jak přispíváme k velkým iniciativám a cílům, ke kterým jsme se celosvětově zavázali. Tento přístup je základem našeho Plánu malých pomocí. 

Plán malých pomocí stojí na třech pilířích: naši lidé, naše produkty a naše lokality. Stavíme tedy na oblastech, ve kterých se nám daří mít pozitivní vliv naše zákazníky, kolegy a komunity.

Naši lidé

Všechno začíná a končí u našich kolegů, kteří se každý den starají o naše zákazníky v 6 809 obchodech po celém světě. Chceme, aby Tesco bylo skvělým místem pro práci.

Naše produkty

Jsme přední potravinový maloobchodník a záleží ná na tom, jakým způsobem potravinami vyrábíme, prodáváme a jak je získáváme. Naši dodavatelé nám říkají, že oceňují dlouhodobé partnerství a chtějí spolupracovat a nabízet zákazníkům opravdu udržitelné produkty dnes i v budoucnu.

Naše lokality

A samozřejmě jde o dopad, který máme na tisíce komunit, jichž jsme celosvětově součástí. Chceme i nadále pomoci pozitivně ovlivňovat věci, na kterým lokálním komunitám záleží.

Dave Lewis CEO skupiny Tesco

Společně můžeme věci změnit, podívejte se na náš:

Little Helps Plan