flickrlinkedin

Náš přístup

Odpovědná firma

Tesco bylo oceněno za celkovou strategii a přístup k odpovědnému podnikání.

Vy rozhodujte, my pomáháme

Náš grantový program zlepšuje život ve všech koutech republiky.

Žádné jídlo nazmar

Jsme leader v boji proti plýtvání potravinami.

Little Helps Plan se skládá ze tří pilířů: našich lidí, našich výrobků a míst, kde působíme, a je podpořen na naší nadační aktivitou. Plán vychází z našich dosavadních úspěchů ve snaze pomoci našim zákazníkům, kolegům a komunitám.

„Každá malá pomoc má velký význam“ je jedna z hlavních hodnot našeho podnikání. Zahrnuje všechny maličkosti, které děláme každý den v tisících komunitách po celém světě, kde podnikáme, a také ukazuje, jak přispíváme do většíchcelosvětových iniciativ, do kterých se zapojujeme. To je srdce celého Little Helps Planu.

Plán nás vede k vytvoření společnosti, kde spolu kolegové dobře vycházejí bez ohledu na to, odkud pocházejí; k pomoci  našim zákazníkům dělat zdravější rozhodnutí a užít si dobrou kvalitu udržitelných produktů za dostupné ceny; a k pomoci, aby žádné jídlo, které může být snězeno, nebylo vyhozeno kdekoliv v našem dodavatelském řetězci.

Naše činnost v sektoru korporátní odpovědnosti byla v posledních 12 měsících oceněna 9 národními cenami ve střední Evropě.

Podívejte se na naši strategii Little Helps Plan i zprávy o jejím naplňování:

Little Helps Plan Group Strategy 2017 (english)

Little Helps Plan 2019 Report Group (english)