flickrlinkedin

Lidé - Naši kolegové

Odpovědná firma

Tesco bylo oceněno za celkovou strategii a přístup k odpovědnému podnikání.

Vy rozhodujte, my pomáháme

Náš grantový program zlepšuje život ve všech koutech republiky.

Žádné jídlo nazmar

Jsme leader v boji proti plýtvání potravinami.

Jediný způsob, jak sloužit zákazníkům každý den o něco lépe je skrze tvrdou práci a dovednosti našich kolegů.

Zaměstnáváme přes 440 000 lidí po celém světě a více než 11 000 lidí v České republice. Víme, že máme jasnou zodpovědnost za jejich rozvoj. Investujeme do školení našich kolegů, aby mohli rozvíjet své dovednosti a měli přístup k většímu množství pracovních příležitostí. Inkluzivita a vytváření kultury, kde se všichni cítí vítání, je pro naši společnost zásadní.

Zavazujeme se k vytvoření skutečně inkluzivního prostředí, kde jsou všichni vítání a cítí, že mohou být sami sebou bez ohledu na rasu, náboženství či víru, etnický nebo národnost, pohlaví, změnu pohlaví, sexuální orientaci, věk, invaliditu, manželství a registrované partnerství, těhotenství a mateřství, politické názory či odborovou příslušnost.

Ceníme si všech a přijímáme rozdíly v dovednostech a zkušenostech, které našich více než 440 000 kolegů z celého světa přináší do našeho podnikání, abychom mohli sloužit zákazníkům o něco lépe každý den. Jsme hrdí na naši firemní kulturu, která umožňuje všem našim kolegům růst a rozvíjet své kariéry v Tescu.

V České republice pokračujeme v práci na tom, abychom z Tesca udělali místo, kde spolu dobře vycházíme, tím, že investujeme do odměn a:

-        Školení poskytnutých našim kolegům a učňům (2 700 v roce 2018 napříč střední Evropou), a také rozvojových programů pro manažery a zaváděných nástupních schémat pro nové zaměstnance.

-        Velkého zaměření na kulturu a zapojení kolegů, nižší hierarchie a otevřenějších a flexibilnějších týmů.

-        Spuštění programu Buďme.fit pro kolegy a poskytnutí konkurenceschopných balíčků benefitů, včetně zaměstnanecké slevy v obchodech Tesco, výhodné nabídky na pořízení karty Multisport či slevy u obchodních partnerů.

Pokud máte zájem o naplňující práci, pokud hledáte výzvy, které vedou k zajímavé kariéře, můžete se dozvědět více o pracovních příležitostech v Tescu na tesco-stores.jobs.cz