flickrlinkedin

Vy rozhodujete, my pomáháme! Je to ve vašich rukou

Yana Pancheva

Manažerka společenské odpovědnosti Tesco

V letošním roce Tesco spustilo již druhý ročník unikátního programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“, který je zaměřený na podporu lokálních neziskových a příspěvkových organizací. Jsem velmi ráda, že mohu být součástí týmu, který se na něm podílí, protože tento program je výjimečný v tom, že působí po celé České republice. Svým celostátním působením umožňuje podpořit různorodé místní organizace, které se snaží vylepšit komunitní život a zlepšit životní prostředí. 2 700 000 Kč se bude rozdělovat mezi 90 neziskových organizací.

Zapojte se také a hlasujte. V období od 8. března do 4. dubna 2017 obdržíte za každý nákup v obchodech Tesco žeton, který vhodíte do hlasovacího boxu, a tím podpoříte svůj oblíbený projekt.

Hlavní přínos projektu vidím v tom, že místní obyvatelé hlasují pro projekty, které jim přijdou přínosné a přímo ovlivní jejích okolí.

V případě, že víte o organizaci ve vašem okolí, která by se o grant mohla ucházet, neváhejte ji oslovit. Pro více informací navštivte : https://pomahame.itesco.cz/.